Gépi forgácsoló

Dátum:  2024. ápr. 9.
Hely:

Pécs, HU

Üzleti egység:  Technologies
Vállalat:  Körber Hungária Gépgyártó Kft.

Mi vagyunk a Körber - egy nemzetközi technológiai csoport, mintegy 10 000 munkatárssal, világszerte több mint 100 helyszínen, egy közös céllal: a vállalkozói gondolkodást az ügyfelek sikerévé változtatjuk és formáljuk a technológiai változásokat. A Digital, Pharma, Supply Chain and Tobacco üzleti területeken inspiráló termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat kínálunk. Gyorsan reagálunk az ügyfelek igényeire, zökkenőmentesen valósítunk meg ötleteket, és újításainkkal hozzáadott értéket teremtünk ügyfeleink számára. Ezzel egyre inkább olyan ökoszisztémákra építünk, amelyek megoldják a ma és a holnap kihívásait. A Körber AG a Körber Csoport holdingtársasága

Feladatok

•    Az előírt technológiai folyamatok elvégzése
•    Általános utasítások és szabványok betartása
•    A rendelkezésre álló mérőgépekkel, mérőeszközökkel az alkatrész mérése
•    A kész alkatrész szállítási feltételeknek megfelelő csomagolása
•    Elvégzett munka készre jelentése
•    A munkavédelmi és tűzvédelmi előírások betartása
•    Műszakváltáskor napi karbantartási terv átadása, ill. átvétele, a megkezdett alkatrész befejezése
•    Munkahelyen kialakított rend betartása
•    Utasítás esetén egyéb feladatok kivitelezésben való szerepvállalás

Elvárások

•    Forgácsolási alapismeretek (forgácsolási paraméterek, forgácsoló szerszámok, forgácsoló technológiák)
•    Szakirányú végzettség
•    Könnyűgép-kezelői tanfolyam (híd- és forgódaru 5t-ig)
•    Műszaki rajz és dokumentáció ismeretek (összetettség, bonyolultság)
•    Több műszakban történő munkavégzés
•    Forgácsolásban eltöltött szakmai tapasztalat
•    Megbízhatóság, rugalmasság (munka bonyolultsága, munka minősége, dolgozó szorgalma, rend be-és fenntartása, több gép kezelése)
•    Teljesítményorientáltság

Amit mi nyújtunk Neked

•    Félmilliós szép kártya juttatás mindenkinek, plusz önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
•    Rendszeres vállalati események: jubileumi ünnepség, családi nap, csapatépítők, önkéntes napok, mikulás, karácsonyi vacsora…
•    Sportolj havonta egy ezresért: 17 sportszakosztály a wakeboardtól a paintballon át a futásig és testépítésig
•    Bölcsőde-, Óvoda-, Iskolakezdés-, nyári táboroztatási támogatás
•    25 nap alapszabadság mindenkinek
•    Akár a havi alapbér többszöröse bónuszok és juttatások formájában, nyaralási, őszi és karácsonyi bónusz
•    100% megújuló villamosenergia, e-autó töltő park, digitális gyár

Toborzási csapatunk>
Toborzó csapatunk örömmel segít Önnek: toborzas.hungaria@koerber.hu | +36 30 205-1718 / +36 30 205-1691
Kérjük, kizárólag az állásportálon keresztül “Apply now” jelentkezzen.

Recruitment-Team
For questions please contact us via jobs@koerber.de.
Please apply exclusively via the “Apply now” button.

Alakítsa aktívan a karrierjét! A Körber olyan innovatív tehetségeknek ad otthont, akik vállalkozóként gondolkodnak, együttműködnek és szenvedéllyel végzik munkájukat. Formabontók, számzsonglőrök vagy technológiai úttörők: függetlenül attól, hogy melyik készség az erőssége, olyan embereket várunk, akik lelkesedéssel végzik munkájukat, megkérdőjelezik a létezőt, és mindig keresik a legjobb megoldást kihívásainkra. Fejlesztjük a jövő technológiáit, és támogatjuk a tehetségeket képességeik felhasználásában és potenciáljuk kiteljesítésében. Célunk elsőként helyesen cselekedni a megfelelő időben. Legyen része a vállalkozók csapatának! Jelentkezzen most!