Betöltés...
Állásajánlat megosztása

CNC programozó

Dátum:  2021.06.07.
Hely:

Pécs, Baranya, Magyarország

Vállalat:  Körber Campus Pecs

A Körber Hungária több mint 1000 magasan képzett munkatárssal a régió egyik legnagyobb vállalata. A Körber munkatársaként a legjobb szakmai tudást szerezheted meg, csúcstechnológiákkal dolgozhatsz. A vállalat stratégiája hosszú távon biztosít Pécsett stabil munkalehetőséget, és folyamatos fejlődést kínál munkatársai számára.

Fő feladatok:

  • CAD/CAM szoftverek használata
  • 3-4-5 tengelyes CNC megmunkáló gépek programozása műveleti leírás és műszaki rajz (3D modell) alapján
  • CNC programok elkészítése, ellenőrzése, karbantartása és archiválása
  • megmunkáló szerszámok, felfogó elemek kiválasztása
  • forgácsolási paraméterek beállítása
  • gyártáshoz szükséges dokumentáció (szerszámlista, felfogási terv) elkészítése

Elvárások:

  • minimum középfokú gépipari/műszaki végzettség
  • fémipari technológiák, szerszámok, alapanyagok ismerete
  • Műszaki rajz és szabványok ismerete
  • Méréstechnikai ismertek
  • CNC programozói tapasztalat
  • CNC forgácsolói tapasztalat
  • CAD/CAM software ismerete
  • NC programozó rendszerek ismerete
  • releváns megmunkáló gépek ismerete
  • önálló munkavégzés
  • SAP alapismeretek
  • MS Office ismeretek

Előny:

  • TopSolid szoftver használatában szerzett tapasztalat.
  • kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás
  • Siemens programnyelv ismerete

Amit mi nyújtunk Neked:

  • Régiós és országos szinten is kiemelt bérezés és juttatások
  • SZÉP kártya
  • Számtalan ingyenes sportolási lehetőség
  • Modern munkakörnyezet és home office lehetőség
  • Gyermekek iskolakezdési és nyári táboroztatási támogatása
  • Kedvezménykatalógus
  • Nyelvi képzések
  • Vállalati rendezvények
  • És még sok más.

Cégünknél felépítheted a karrieredet !

Recruitment-Team
For questions please contact us via jobs@koerber.de.
Please apply exclusively via the “Apply now” button.

Alakítsa aktívan a karrierjét! A Körber olyan innovatív tehetségeknek ad otthont, akik vállalkozóként gondolkodnak, együttműködnek és szenvedéllyel végzik munkájukat. Formabontók, számzsonglőrök vagy technológiai úttörők: függetlenül attól, hogy melyik készség az erőssége, olyan embereket várunk, akik lelkesedéssel végzik munkájukat, megkérdőjelezik a létezőt, és mindig keresik a legjobb megoldást kihívásainkra. Fejlesztjük a jövő technológiáit, és támogatjuk a tehetségeket képességeik felhasználásában és potenciáljuk kiteljesítésében. Célunk elsőként helyesen cselekedni a megfelelő időben. Legyen része a vállalkozók csapatának! Jelentkezzen most!