Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Client Support Specialist Level 2

Dátum:  2021.11.11.
Hely:

Pécs, HU

Vállalat:  Körber Campus Pecs

Mi vagyunk a Körber - egy nemzetközi technológiai csoport, mintegy 10 000 munkatárssal, világszerte több mint 100 helyszínen, egy közös céllal: a vállalkozói gondolkodást az ügyfelek sikerévé változtatjuk és formáljuk a technológiai változásokat. A Digital, Pharma, Supply Chain, Tissue and Tobacco üzleti területeken inspiráló termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat kínálunk. Gyorsan reagálunk az ügyfelek igényeire, zökkenőmentesen valósítunk meg ötleteket, és újításainkkal hozzáadott értéket teremtünk ügyfeleink számára. Ezzel egyre inkább olyan ökoszisztémákra építünk, amelyek megoldják a ma és a holnap kihívásait. A Körber AG a Körber Csoport holdingtársasága

Feladatok

  • Az üzletág szintű német IT csoportban való kliens támogatási feladatok ellátása.
  • Kapcsolattartás technikai és kiválasztott szervezeti kérdésekben az üzletág minden szintjén.
  • Standardizált informatikai rendszerek / szoftverek telepítése és támogatása a specifikációknak megfelelően.
  • Ügyfél kérelmek befogadása és feldolgozása (online és személyesen)
  • Az operációs rendszer, az alkalmazások, kapcsolódó témakörök (LAN, WLAN, stb.) és a mobil eszközök közötti összetett kapcsolatokban fellépő hibák azonosítása és kijavítása.
  • Optimalizálás és hatékonyság javítási intézkedések támogatása

Elvárások

  • Informatikai végzettség vagy vele egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Széleskörű szakmai tapasztalat az IT Support témakörben
  • Magabiztos, legalább középszintű német nyelvtudás
  • Magas szintű ismeretek a jelenlegi Windows kliens operációs rendszerekről és az MS Office alkalmazások biztonságos kezeléséről
  • Kreativitás, elkötelezettség, magabiztos, határozott fellépés, továbbá hatékony problémamegoldás és ügyfélközpontúság
  • Kiváló közvetítési és kommunikációs képesség a belső ügyfeleinkkel való kapcsolattartás során
  • Kezdeményező személyiség és strukturált gondolkodásmód
  • Utazási hajlandóság a vállalat telephelyeire
  • Külföldi kollégákkal való csapatmunkában aktív részvétel

Előnyt Jelent

  • MS Teams / O365 támogatói tapasztalat
  • Alapvető ismeretek az ITIL-ről, az SAP munkakörnyezetről és a mobil eszközökről (IOS / Android)
  • Angol nyelvtudás

Amit Mi Nyújtunk Neked

  • Régiós és országos szinten is kiemelt bérezés és juttatások
  • SZÉP kártya
  • Számtalan ingyenes sportolási lehetőség
  • Modern munkakörnyezet és home office lehetőség
  • Gyermekek iskolakezdési és nyári táboroztatási támogatása
  • Kedvezménykatalógus
  • Nyelvi képzések
  • Vállalati rendezvények
  • És még sok más

Toborzási csapatunk>

Toborzó csapatunk örömmel segít Önnek: toborzas.hungaria@koerber.hu | +36 72 567 524 .
Kérjük, kizárólag az állásportálon keresztül “Apply now” jelentkezzen.

Recruitment-Team
For questions please contact us via jobs@koerber.de.
Please apply exclusively via the “Apply now” button.

Alakítsa aktívan a karrierjét! A Körber olyan innovatív tehetségeknek ad otthont, akik vállalkozóként gondolkodnak, együttműködnek és szenvedéllyel végzik munkájukat. Formabontók, számzsonglőrök vagy technológiai úttörők: függetlenül attól, hogy melyik készség az erőssége, olyan embereket várunk, akik lelkesedéssel végzik munkájukat, megkérdőjelezik a létezőt, és mindig keresik a legjobb megoldást kihívásainkra. Fejlesztjük a jövő technológiáit, és támogatjuk a tehetségeket képességeik felhasználásában és potenciáljuk kiteljesítésében. Célunk elsőként helyesen cselekedni a megfelelő időben. Legyen része a vállalkozók csapatának! Jelentkezzen most!