Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Gyártáselőkészítő

Dátum:  2021.07.17.
Hely:

Pécs, HU

Vállalat:  Körber Campus Pecs

A Körber Hungária több mint 1000 magasan képzett munkatárssal a régió egyik legnagyobb vállalata. A Körber munkatársaként a legjobb szakmai tudást szerezheted meg, csúcstechnológiákkal dolgozhatsz. A vállalat stratégiája hosszú távon biztosít Pécsett stabil munkalehetőséget, és folyamatos fejlődést kínál munkatársai számára.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Fő feladatok:

  • a gépek szereléséhez szükséges műszaki dokumentáció összeállítása, nyomtatása
  • szerelési munkakártyák, dokumentációk elkészítése, változtatása az SAP-ban
  • a gépcsoportok szerelési sorrendjeinek meghatározása és beállítása az SAP-ban
  • a szerelendő gépek tervezett szerelési idejének meghatározása
  • konstrukcióra vezethető, szerelés közben felmerülő problémák kezelése, megoldása
  • a kiszállított gépekhez tartozó dokumentációk kezelése (tárolás, archiválás)
  • szerelési segédeszközök tervezése illetve terveztetése, beszerzése vagy gyártatása
  • a szerelés során felmerülő utómunkák kezelése

Elvárások:

  • minimum középfokú gépipari vagy villamos ipari végzettség
  • általános gép-, villanyszerelési ismeretek
  • kommunikációképes németnyelv-tudás szóban és írásban
  • MS Office ismeretek

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • SAP ismeretek
  • PLC programozási ismeretek
  • REFA

Cégünknél felépítheted a karrieredet !

Recruitment-Team
For questions please contact us via jobs@koerber.de.
Please apply exclusively via the “Apply now” button.

Alakítsa aktívan a karrierjét! A Körber olyan innovatív tehetségeknek ad otthont, akik vállalkozóként gondolkodnak, együttműködnek és szenvedéllyel végzik munkájukat. Formabontók, számzsonglőrök vagy technológiai úttörők: függetlenül attól, hogy melyik készség az erőssége, olyan embereket várunk, akik lelkesedéssel végzik munkájukat, megkérdőjelezik a létezőt, és mindig keresik a legjobb megoldást kihívásainkra. Fejlesztjük a jövő technológiáit, és támogatjuk a tehetségeket képességeik felhasználásában és potenciáljuk kiteljesítésében. Célunk elsőként helyesen cselekedni a megfelelő időben. Legyen része a vállalkozók csapatának! Jelentkezzen most!