Betöltés...
Állásajánlat megosztása

SAP BI Developer Junior

Dátum:  2021.10.11.
Hely:

Pécs, HU

Vállalat:  Körber Campus Pecs

Mi vagyunk a Körber - egy nemzetközi technológiai csoport, mintegy 10 000 munkatárssal, világszerte több mint 100 helyszínen, egy közös céllal: a vállalkozói gondolkodást az ügyfelek sikerévé változtatjuk és formáljuk a technológiai változásokat. A Digital, Pharma, Supply Chain, Tissue and Tobacco üzleti területeken inspiráló termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat kínálunk. Gyorsan reagálunk az ügyfelek igényeire, zökkenőmentesen valósítunk meg ötleteket, és újításainkkal hozzáadott értéket teremtünk ügyfeleink számára. Ezzel egyre inkább olyan ökoszisztémákra építünk, amelyek megoldják a ma és a holnap kihívásait. A Körber AG a Körber Csoport holdingtársasága

Feladatok

  • Belső SAP BW fejlesztőként támogatod a vállalaton belüli osztályainkat adatmodellezéssel és technikai folyamattervezéssel
  • Fő feladatai közé tartozik az SAP BW / BI megtervezése, továbbfejlesztése és működtetése, Oracle rendszeren.
  • Műszaki követelmények elemzése, a teljes ETL folyamat megvalósítása és a jelentések fejlesztése.
  • A technikai követelmények összehangolása és végrehajtása szoros együttműködésben a többi SAP csoporttal és az érintett üzleti területekkel
  • Aktívan részt vesz az egész vállalatra kiterjedő projektekben az SAP BW / BI környezetben.
  • Az SAP BW / BI felhasználók és a kulcsfelhasználók későbbi támogatása
  • Együttműködés belső és külső projektmenedzsmenttel és szolgáltatókkal

Elvárások

  • Informatikai végzettség vagy vele egyenértékű tapasztalat
  • 1 éves fejlesztői területen szerzett tapasztalat
  • Bármilyen BI tool ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság a vállalat másik telephelyeire
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturált és analitikus munkamódszerek
  • Kezdeményezőkészség, elkötelezettség, célorientáció, érvényesülés és csapatmunka

Előnyt jelent:

  • Fejlesztési és támogatási ismeretek az SAP BW / BI / Analytics Cloud környezetében (adatmodellezés, ETL folyamatok, ABAP fejlesztés, testreszabás),
  • Német nyelvtudás
  • SAP tervezési eszközök ismerete
  • SAP ERP modul ismeretek (pl. FI / CO, PS, MM, SD stb.)
  • SAP Eclipse (Lekérdezés-tervező / Modellező eszközök)
  • ABAP OO programozási ismeretek
  • SQL, MDX ismeretek

 Amit mi nyújtunk Neked:

  • Régiós és országos szinten is kiemelt bérezés és juttatások
  • SZÉP kártya
  • Számtalan ingyenes sportolási lehetőség
  • Modern munkakörnyezet és home office lehetőség
  • Gyermekek iskolakezdési és nyári táboroztatási támogatása
  • Kedvezménykatalógus
  • Nyelvi képzések
  • Vállalati rendezvények
  • És még sok más

Toborzási csapatunk>

Toborzó csapatunk örömmel segít Önnek: toborzas.hungaria@koerber.hu | +36 72 567 524 .
Kérjük, kizárólag az állásportálon keresztül “Apply now” jelentkezzen.

Recruitment-Team
For questions please contact us via jobs@koerber.de.
Please apply exclusively via the “Apply now” button.

Alakítsa aktívan a karrierjét! A Körber olyan innovatív tehetségeknek ad otthont, akik vállalkozóként gondolkodnak, együttműködnek és szenvedéllyel végzik munkájukat. Formabontók, számzsonglőrök vagy technológiai úttörők: függetlenül attól, hogy melyik készség az erőssége, olyan embereket várunk, akik lelkesedéssel végzik munkájukat, megkérdőjelezik a létezőt, és mindig keresik a legjobb megoldást kihívásainkra. Fejlesztjük a jövő technológiáit, és támogatjuk a tehetségeket képességeik felhasználásában és potenciáljuk kiteljesítésében. Célunk elsőként helyesen cselekedni a megfelelő időben. Legyen része a vállalkozók csapatának! Jelentkezzen most!