SAP CO specialist

Posting Date:  Apr 27, 2024
Location:

Pécs, HU

Business Area:  Technologies
Company:  Körber Hungária Gépgyártó Kft.

Mi vagyunk a Körber - egy nemzetközi technológiai csoport, mintegy 10 000 munkatárssal, világszerte több mint 100 helyszínen, egy közös céllal: a vállalkozói gondolkodást az ügyfelek sikerévé változtatjuk és formáljuk a technológiai változásokat. A Digital, Pharma, Supply Chain, Tissue and Technologies üzleti területeken inspiráló termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat kínálunk. Gyorsan reagálunk az ügyfelek igényeire, zökkenőmentesen valósítunk meg ötleteket, és újításainkkal hozzáadott értéket teremtünk ügyfeleink számára. Ezzel egyre inkább olyan ökoszisztémákra építünk, amelyek megoldják a ma és a holnap kihívásait. A Körber AG a Körber Csoport holdingtársasága.

Feladatok

•    SAP Key Users funkció beleértve a CO / COPA Modulok adminisztrációja
•    Összköltséges eredménykimutatás átvezetése forgalmi típusú eredménykimutatásba és a forgalmi típusú eredménykimutatás költségstruktúrájának leképezése
•    Automatikus készletkimutatás és változáskövetés felépítése és üzemeltetése
•    Elszámolások (pótlékok, belső elszámolások, átterhelések, valamint a direkt és indirekt teljesítményelszámolások) testre szabása és adminisztrációja
•    Törzsadatok beállítása, elsősorban a belső CO költséggyűjtő objektumok, költséghelyek és profitcenterek területén
•    Az egész üzletág, valamint a különböző átfogó projektek kollégáinak CO Modul támogatása (pl. SAP CO bevezetés vagy módosítás különböző telephelyeken)
•    SAP-ban dolgozó nemzetközi leányvállalatok, valamint könyvelési egységek támogatása
•    Éves könyvvizsgálat során az auditorok munkájának támogatása
•    A meglévő CO rendszerek fejlesztése, új eszközök bevezetése
•    CO zárások önálló végzése (összköltség és forgalmi típusú EK) valamint a SAP alapon dolgozó leányvállalatok tervezési és előrejelzési tevekénységének koordinálása
•    Az üzlet felé SAP FI/CO támogatások nyújtása, külső tanácsadókkal való együttműködés
•    Standard és ad hoc elemzések készítése

Elvárások

•    Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat, legalább 3 év
•    Felsőfokú végzettség releváns területen (Közgazdász, IT)
•    Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás
•    SAP CO modul ismerete
•    Utazási hajlandóság
•    Önálló munkavégzés

Amit mi nyújtunk Neked

•    Félmilliós szép kártya juttatás mindenkinek, plusz önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
•    Rendszeres vállalati események: jubileumi ünnepség, családi nap, körberfeszt, csapatépítők, önkéntes napok, mikulás, karácsonyi vacsora…
•    Sportolj havonta egy ezresért: 17 sportszakosztály a wakeboardtól a paintballon át a futásig és testépítésig •    Bölcsőde-, Óvoda-, iskolakezdés-, nyári táboroztatási támogatás
•    25 nap alapszabadság mindenkinek
•    Akár a havi alapbér többszöröse bónuszok és juttatások formájában, nyaralási, őszi és karácsonyi bónusz
•    Home office, rugalmas munkavégzés, képzések, nemzetközi környezet, és hozhatod a kutyád is!
•    100% megújuló villamosenergia, e-autó töltő park, digitális gyár

Toborzási csapatunk>

Toborzó csapatunk örömmel segít Önnek: toborzas.hungaria@koerber.hu | +36 30 205-1718 / +36 30 205-1691
Kérjük, kizárólag az állásportálon keresztül “Apply now” jelentkezzen.

Recruitment-Team
For questions please contact us via jobs@koerber.de.
Please apply exclusively via the “Apply now” button.

We are Körber – an international technology group with about 12,000 employees, more than 100 locations worldwide and a common goal: We turn entrepreneurial thinking into customer success and shape the technological change. In the Business Areas Digital, Pharma, Supply Chain and Technologies, we offer products, solutions and services that inspire. We act fast to customer needs, we execute ideas seamlessly, and with our innovations we create added value for our customers. In doing so, we are increasingly building on ecosystems that solve the challenges of today and tomorrow. Körber AG is the holding company of the Körber Group.

Job Segment: Supply Chain, SAP, Supply, ERP, Operations, Technology