Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Villanyszerelő

Dátum:  2021.09.04.
Hely:

Pécs, HU

Vállalat:  Körber Campus Pecs

A Körber Hungária több mint 1000 magasan képzett munkatárssal a régió egyik legnagyobb vállalata. A Körber munkatársaként a legjobb szakmai tudást szerezheted meg, csúcstechnológiákkal dolgozhatsz. A vállalat stratégiája hosszú távon biztosít Pécsett stabil munkalehetőséget, és folyamatos fejlődést kínál munkatársai számára.

Feladatok:

  • Kábelkonfekcionálás géptelepítési rajz alapján (fajta, vastagság, méretre szabás, listakészítés)

  • A mechanikusan kész gépek elektromos bekábelezése kapcsolási rajzok alapján

  • Kész kábelcsatornák felhelyezése

  • Elektromos checklisták, munkakártyák aktuális töltése

  • A minőségellenőrzés során felmerülő problémák soron kívüli megoldása, kezelése

  • Segédkezés a gépek csomagolásra, szállításra történő előkészítésében

  • Kábelezés bontása (Gépek elektromos kikötése, bontása a csomagoláshoz)

  • Kábelek, alkatrészek vizuális ellenőrzése szerelés előtt, hiba esetén a MEO értesítése (Önellenőrzés)

  • Baugruppék (szerelési egységek) ellenőrzése beépítés előtt

  • Forrasztás, annak szemrevételezéses ellenőrzése

  • Motorok, elektromos és pneumatikus készülékek beazonosítása és jelölése gépbe történő beszerelés előtt

  • A kábelek fogyásának felhasználás szintű dokumentálása

  • Felmerülő mennyiségi kifogások, hiányzó alkatrészek esetén a vezető értesítése

  • Darabjegyzék, kapcsolási rajz eltérésének jelzése, javításának indítványozása

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség

  • Villamos kapcsolási rajzok és darabjegyzékek használatának ismerete

  • Önállóság, precizitás és felelősségteljes munkavégzés

Amit mi nyújtunk Neked:

  • Régiós és országos szinten is kiemelt bérezés és juttatások

  • SZÉP kártya

  • Számtalan ingyenes sportolási lehetőség

  • Modern munkakörnyezet és home office lehetőség

  • Gyermekek iskolakezdési és nyári táboroztatási támogatása

  • Kedvezménykatalógus

  • Nyelvi képzések

  • Vállalati rendezvények

  • És még sok más.

Cégünknél felépítheted a karrieredet !

Recruitment-Team
For questions please contact us via jobs@koerber.de.
Please apply exclusively via the “Apply now” button.

Alakítsa aktívan a karrierjét! A Körber olyan innovatív tehetségeknek ad otthont, akik vállalkozóként gondolkodnak, együttműködnek és szenvedéllyel végzik munkájukat. Formabontók, számzsonglőrök vagy technológiai úttörők: függetlenül attól, hogy melyik készség az erőssége, olyan embereket várunk, akik lelkesedéssel végzik munkájukat, megkérdőjelezik a létezőt, és mindig keresik a legjobb megoldást kihívásainkra. Fejlesztjük a jövő technológiáit, és támogatjuk a tehetségeket képességeik felhasználásában és potenciáljuk kiteljesítésében. Célunk elsőként helyesen cselekedni a megfelelő időben. Legyen része a vállalkozók csapatának! Jelentkezzen most!