Stratégiai beszerző

Dátum:  2024. ápr. 4.
Hely:

Pécs, HU

Üzleti egység:  Technologies
Vállalat:  Körber Hungária Gépgyártó Kft.

Mi vagyunk a Körber - egy nemzetközi technológiai csoport, mintegy 10 000 munkatárssal, világszerte több mint 100 helyszínen, egy közös céllal: a vállalkozói gondolkodást az ügyfelek sikerévé változtatjuk és formáljuk a technológiai változásokat. A Digital, Pharma, Supply Chain, Tissue and Tobacco üzleti területeken inspiráló termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat kínálunk. Gyorsan reagálunk az ügyfelek igényeire, zökkenőmentesen valósítunk meg ötleteket, és újításainkkal hozzáadott értéket teremtünk ügyfeleink számára. Ezzel egyre inkább olyan ökoszisztémákra építünk, amelyek megoldják a ma és a holnap kihívásait. A Körber AG a Körber Csoport holdingtársasága.

Feladatok

  • Beszállító menedzsment úgy, mint beszállítók felkutatása, kiválasztása, kvalifikálása, értékelése
  • Saját felelősségi körbe tartozó beszállítók folyamatos fejlesztése a beszállítói minőségbiztosítással (SCQM) együttműködve
  • Aktív részvétel az anyavállalat adott árucsoportért felelős nemzetközi csapatában és az árucsoportra meghatározott stratégiai célok megvalósításában
  • Beszállítói stratégiák kidolgozása és implementálása a kijelölt felelősségi területen
  • Saját felelősségi körbe tartozó beszállítókkal kapcsolatos rizikómenedzsment
  • Piackutatások lefolytatása, ajánlatkérések, ajánlatok elemzése és kiértékelése
  • Ártárgyalások lebonyolítása, szerződéskötések
  • Felelősségi kört érintő projektek szakmai támogatása
  • Az operatív beszerzők támogatása szakmai kérdésekben és eszkalációs fórumként beszállító specifikus kérdésekben
  • Anyaggazdálkodás támogatása, hogy minimális készlet mellett biztosítható legyen a magas fokú szállítási biztonság
  • A feladathoz tartozó rendszeradatok folyamatos karbantartása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség és 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol és német nyelvismeret
  • MS Office és SAP ismeretek
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség; magas fokú rugalmasság és önállóság, rendszerben való gondolkodás, csapatmunka
  • Műszaki rajz olvasási ismeretek

Amit mi nyújtunk Neked

  • Félmilliós szép kártya juttatás mindenkinek, plusz önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Rendszeres vállalati események: jubileumi ünnepség, családi nap, körberfeszt, csapatépítők, önkéntes napok, mikulás, karácsonyi vacsora…
  • Sportolj havonta egy ezresért: 17 sportszakosztály a wakeboardtól a paintballon át a futásig és testépítésig
  • Bölcsőde-, Óvoda-, iskolakezdés-, nyári táboroztatási támogatás
  • 25 nap alapszabadság mindenkinek
  • Akár a havi alapbér többszöröse bónuszok és juttatások formájában, nyaralási, őszi és karácsonyi bónusz
  • Home office, rugalmas munkavégzés, képzések, nemzetközi környezet, és hozhatod a kutyád is!
  • 100% megújuló villamosenergia, e-autó töltő park, digitális gyár

Toborzási csapatunk>

Toborzó csapatunk örömmel segít Önnek: toborzas.hungaria@koerber.hu | +36 30 205-1718+36 30 205-1691
Kérjük, kizárólag az állásportálon keresztül “Apply now” jelentkezzen.

Recruitment-Team
For questions please contact us via jobs@koerber.de.
Please apply exclusively via the “Apply now” button.

Alakítsa aktívan a karrierjét! A Körber olyan innovatív tehetségeknek ad otthont, akik vállalkozóként gondolkodnak, együttműködnek és szenvedéllyel végzik munkájukat. Formabontók, számzsonglőrök vagy technológiai úttörők: függetlenül attól, hogy melyik készség az erőssége, olyan embereket várunk, akik lelkesedéssel végzik munkájukat, megkérdőjelezik a létezőt, és mindig keresik a legjobb megoldást kihívásainkra. Fejlesztjük a jövő technológiáit, és támogatjuk a tehetségeket képességeik felhasználásában és potenciáljuk kiteljesítésében. Célunk elsőként helyesen cselekedni a megfelelő időben. Legyen része a vállalkozók csapatának! Jelentkezzen most!